Střechy - rekonstrukce střech Hostivice, Unhošť, Rudná, Praha

Provádíme:


- tesařské práce

- pokrývačské práce všech druhů krytin a materiálů

- klempířské práce (žlaby, svody, komíny, atiky)

- izolace střech

- fasády (zateplování fasád)

- montáže sádrokartonů, podkroví a různých atipických doplňků

- opravy a montáže hromosvodů včetně revize

- montáže střešních oken

- opravy a realizace komínů

- podbití palubkami - střechy, podkroví

 

Samozřejmostí je zaměření stavby a cenová nabídka zdarma. Před zpracováním nabídek preferujeme osobní jednání na místě samém, kde si ujasníme řešení detailů, návrh vhodných postupů a výběr materiálů, případně Vámi očekávaný vzhled, standard a rozsah cenové nabídky. U rekonstrukcí a oprav nabízíme možnost posouzení stavu včetně návrhu řešení. K našim automatickým službám patří odvoz a likvidace suti ze staré střechy (krytina, latě, i krovy) včetně úklidu.

Disponujeme řadou pomocných zařízení jež přispívají ke zrychlení práce a minimalizují problémy se stavbou a tím přispívají k Vaší celkové spokojenosti.

Na šikmé střechy pokládáme krytiny – Bramac, Tondach, KM Beta a Cembrit, dále plechové krytiny – Lindab, Satjam, Ruukki, Rova a Gerard, bitumenové šindele, asfaltové modifikované pásy – Dektrade a Vedag. Provádíme zateplení střech – polystyrén a vata. Montujeme střešní okna – Velux a Fakro.. Dále provádíme falcované střechy z tradičních materiálů (Cu, Pz, Tizn) a dále montujeme klempířské výrobky atypického charakteru, které zajišťujeme vlastní výrobou. V neposlední řadě provádíme také montáže ochranných systémů proti holubům (opravíme a vyčistíme postižená místa, navrhneme vhodný způsob ochrany a prevence).

joomla template
template joomla